Telefon

(+420) 604 456 146

Adresa

Malenovice 206
739 11 Frýdlant n. O.

STAVTE SE ZA NÁMI NA MLÝN DO KOZLOVIC

Služby

Narozeninové oslavy, společenské akce, dětské party

Služby 

Narozeninové oslavy, společenské akce, dětské party

Pro tyto příležitosti máme k dispozici salónek s kapacitou do 24 osob a sál s kapacitou do 100 osob zajistíme slavnostně vyzdobený stůl, obědy, večeře, rauty

Svatby

Pro svatební hostiny nabízíme sál s kapacitou do 100 osob
slavnostní tabuli a všechny služby vám připravíme na míru, dle vašich individuálních přání. Na terase je možnost obřadu.

Konference, firemní školení, večírky

Pro tyto příležitosti máme k dispozici salonek s kapacitou do 24 osob a konferenční sál s kapacitou do 100 do osob. K dispozici je plátno, dataprojektor a flipchart. Pro zábavu je k dispozici bowling a ping pong. Připravíme servírované jídlo, coffeebreaky, rauty. Neomezený čas délky zábavy.

Prostory pro rodiny s dětmi, dětské koutky

Prostory našeho hotelu jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici 2 dětské koutky. Vnitřní koutek v jídelně u posezení pro rodinky, děti mají k dispozici kuchyňku, kostky, stolek na kreslení.
Venkovní koutek je zastřešený, chránící proti přímému slunci. Sousedí s terasou, která nabízí odpočinek u kávy, jídla. Je vybaven dětskými pěnovými kostkami, matracemi, relaxačním válcem.

Školy v přírodě, lyžařské kurzy, školní výlety

Nabízíme využití hotelových pokojů a naší kuchyně k ubytování žáků na lyžařských kurzech, školách v přírodě, školních výletech. Zajistíme stravování 5 x denně, celodenní pitný režim, sál a salonek k přednáškám, hrám, zábavě při deštivém počasí.

Bowling, ping pong

K dispozici 2 bowlingové dráhy, s maximálním počtem 8 hráčů na dráze.
U jedné dráhy je možné zvednout mantinely pro menší děti. K dispozici jsou 2 stoly na hru ping pong.

Pobytové balíčky

Dle požadavků na několikadenní ubytování se stravováním vám připravíme pobytové balíčky s polopenzí nebo plnou penzí. Při požadavku zašleme e-mailem.

Zavolejte nám